Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Społeczna Szkoła Podstawowa Wyspianum Mława rekrutacja
Logo

1 lutego w sali Kina Kosmos TEATR MUZYCZNY – PÓŁ ŻARTEM, PÓŁ SERIO


Plebiscyt Najlepszy Radny Miasta Mlawa biezacej kadencji Radni Mlawa glosowanie

W pierwszym dniu lutego młodzi artyści występujący w programie „Pół żartem, pół serio” zaprezentują publiczności znane utwory operetkowe i musicalowe. Koncert wypełnią arie i duety ze znanych wodewili, operetek, a nawet kinowych produkcji.

Wraz z trójką wokalistów będziemy podążać za librettami wielkich oper komicznych. Rozrywka w lekkim tonie to nie tylko znane utwory, które weszły do kanonu największych dzieł muzyki klasycznej. W programie oprócz fragmentów operetki „Zemsta nietoperza” czy „Wesoła wdówka” usłyszymy również znane motywy muzyczne z musicali „West Side Story” czy „My Fair Lady” oraz kompozycję „Moon River” z filmu „Śniadanie u Tiffany’ego”. Na kolejne spotkanie z Filharmonią Narodową zapraszamy tradycyjnie o godz. 18.00 do sali Kina KOSMOS.

Wstęp 3 zł

Źródło: MDK Mława

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz