Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

Koniecznie zobacz „Portrety” Danuty Gastołek


Cykl fotografii zatytułowanych „Portrety” Danuty Gastołek to kolejna wystawa Związku Twórców Ziemi Zawkrzeńskiej, którą oglądać można na ścianach pizzerii Joker w mławskim parku.

Dlaczego artyści właśnie tu chcą prezentować swoje prace? – Wystawy pojawiają się w dużych centrach handlowych, tam gdzie jest dużo ludzi. Chodzi o to, żeby wyjść ze sztuką bliżej odbiorcy – mówił otwierając wystawę Wiesław Kiwit prezes ZTZZ. Uczestnikom wernisażu przedstawił autorkę prezentowanych prac, Danutę Gastołek – mławiankę, pasjonatkę sztuki fotografii, członkinię Związku Twórców Ziemi Zawkrzeńskiej. Autorka opowiedziała o swojej przygodzie z fotografowaniem, której efektem są między innymi prezentowane na wystawie prace. Zasadnicza część prezentowanych prac to fotografia portretowa członków mławskiej Grupy Rekonstrukcji Historycznej Ludności Cywilnej. Wystawę można oglądać do 15 lutego 2017 r. zainteresowanych zapraszamy do oglądania.

JK

 

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

2 - liczba komentarzy w artykule "Koniecznie zobacz „Portrety” Danuty Gastołek"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
z bliska
Gość

Panie Kiwit, a kiedy ukaża sie Pana prace które Pan wykonywał w zakładzie wulkanizacyjnym na Koscielnej—-szkoda aby takiego talentu w wykonywaniu prac nie pokazać.

Wieslaw Kiwit
Gość

Szanowny panie co ma piernik do wiatraka ?. Nie wstydzę się tego co robiłem w moim zakładzie ,zarabiałem na chleb dla rodziny.Malarstwo to moja pasja od dzieciństwa ,ma pan z tym problem?.Nic na to nie poradzię. Pozdrawiam i proszę coś namalować, to takie proste, a nie bleblać.

wpDiscuz