Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Sławomir Kowalewski kandydat na burmistrza Mława 2018 samorządowcy Mława powiat mławski
Logo
Cezary Kądrzycki kandydat do Rady Miasta Mława
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Dzień Babci i Dziadka w Dębsku


W poniedziałek 23 stycznia br. w świetlicy wiejskiej w Dębsku nauczyciele i uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Dębsku przy współpracy z Kołem Gospodyń Wiejskich „Ale Babki” zorganizowali piękną uroczystość z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Licznie przybyłych gości przywitała dyrektor Szkoły Podstawowej w Dębsku Danuta Gumienna. Pani dyrektor złożyła też wszystkim babciom i dziadkom serdeczne życzenia. Następnie uczniowie zaprezentowali na scenie program artystyczny przygotowany pod kierunkiem pań Katarzyny Kozieł i Katarzyny Meredyk. Młodzi artyści zostali nagrodzeni gromkimi brawami. Na wszystkich czekała niespodzianka – dziadkowie i wnuki wspólnie wykonywali ramki na zdjęcia. W uroczystości uczestniczył wójt Gminy Szydłowo Wiesław Boczkowski. Dla wszystkich był przygotowany posiłek i słodki poczęstunek. Był to wyjątkowy dzień dla zaproszonych babć i dziadków, w niejednym oku zakręciła się łezka.

« 2 z 2 »

 

RK

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

1500
DZIADKOWIE

Uroczystość super, podziękowania dla P. Dyrektor, Pani Kasi M. Kasi K. które przygotowały tą uroczystość i oczywiście ukłony dla Pań z KGW ALEBABKI z Dębska.