Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Społeczna Szkoła Podstawowa Wyspianum Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Dzień Babci i Dziadka w Dębsku


W poniedziałek 23 stycznia br. w świetlicy wiejskiej w Dębsku nauczyciele i uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Dębsku przy współpracy z Kołem Gospodyń Wiejskich „Ale Babki” zorganizowali piękną uroczystość z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka.

KSP Mława nabór

Licznie przybyłych gości przywitała dyrektor Szkoły Podstawowej w Dębsku Danuta Gumienna. Pani dyrektor złożyła też wszystkim babciom i dziadkom serdeczne życzenia. Następnie uczniowie zaprezentowali na scenie program artystyczny przygotowany pod kierunkiem pań Katarzyny Kozieł i Katarzyny Meredyk. Młodzi artyści zostali nagrodzeni gromkimi brawami. Na wszystkich czekała niespodzianka – dziadkowie i wnuki wspólnie wykonywali ramki na zdjęcia. W uroczystości uczestniczył wójt Gminy Szydłowo Wiesław Boczkowski. Dla wszystkich był przygotowany posiłek i słodki poczęstunek. Był to wyjątkowy dzień dla zaproszonych babć i dziadków, w niejednym oku zakręciła się łezka.

« 2 z 2 »

 

RK

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "Dzień Babci i Dziadka w Dębsku"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
DZIADKOWIE
Gość

Uroczystość super, podziękowania dla P. Dyrektor, Pani Kasi M. Kasi K. które przygotowały tą uroczystość i oczywiście ukłony dla Pań z KGW ALEBABKI z Dębska.

wpDiscuz