Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
ŻAK lider szkoł policealnych w Polsce
kupimy twoje auto
Logo

Trzech nietrzeźwych kierowców. Jeden z wynikiem 3,20 promila


Kolejny weekend, podczas którego kierowcy siadali za kierownicę auta będąc w stanie nietrzeźwości. Policja ujawniła trzy takie przypadki.

– 21.01.2017 r., godz. 21:10, Windyki, Mariusz S. lat 24 zam. pow. ciechanowski, kierował samochodem marki Fiat Albea będąc w stanie nietrzeźwości (ponad 2,5 promila alkoholu) oraz pomimo orzeczonego przez sąd zakazu.
– 22.01.2017 r. godz. 11:00, Kosiny Kapiczne, Bogusław F. lat 60, zam. pow. mławski, kierował samochodem marki Ford Mondeo, będąc w stanie nietrzeźwości (ponad 0,50 promila alkoholu).
– 22.01.2017 r., godz. 18:00, Gradzanowo Włościańskie, Dariusz W. lat 43, zam. pow. mławski, kierował samochodem marki VW Golf, będąc w stanie nietrzeźwości ( ponad 3,20 promila alkoholu !)

źródło:KPP Mława

oprac. JK

Pin It
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

1 Komentarz

  1. torki 23/01/2017 o 15:04

    karać i jeszcze raz karać danymi personalnymi do publicznej wiadomości może jeden z drugim byłby wytykany palcami i więcej by tego nie zrobił bo kary są dla nich za małe i niczym w porównaniu do tego jaką krzywdę mogą zrobić innym !!!!

Skomentuj

Portal codziennikmlawski.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Prosimy jednak o zachowanie kultury i nie używanie słów powszechnie uważanych za wulgarne i obraźliwe.
Nie upowszechniamy Twojego adresu e-mail.