Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Pożar sadzy w kominie jest groźny


Cztery zastępy strażaków wyjechały gasić pożar sadzy w kominie w drewnianym budynku w miejscowości Trzcianka, gm. Szydłowo.

KSP Mława nabór

– Zgłoszenie o pożarze sadzy w kominie budynku jednorodzinnego parterowego otrzymaliśmy 19 stycznia o godz.21:30. Do zdarzenia zadysponowane zostały dwa zastępy JRG Mława, wóz z podnośnikiem oraz zastęp OSP Szydłowo. Na miejscu okazało się, że zapaliły się sadze w kominie. Nadpaleniu uległa już belka w konstrukcji dachu.  Działania straży polegały na ugaszeniu pożaru oraz usunięciu belki przy pomocy piły mechanicznej. Akcja trwała 2 godz. 15 min – podaje oficer dyżurny PSP Mława.

red.

Zapisz

Zapisz

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz