Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Patryk Fabisiak kandydat do Rady Miasta Jolanta Karpińska kandydatka do Rady Powiatu Mławskiego wybory samorządowe 2018
Logo
meblolux

Kolizja na ulicy Związku Walki Młodych


20 stycznia  doszło do kolizji dwóch samochodów osobowych w okolicy skrzyżowania ulic Zuzanny Morawskiej i ZWM. Nikt nie został ranny.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

– Zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na ulicy Związku Walki Młodych wpłynęło 20 stycznia o godz. 11:42. Do działań ratowniczych zadysponowane zostały dwa zastępu JRG Mława. Na miejscu okazało się, że doszło do kolizji samochodów osobowych Alfa Romeo i Opla Omega. Nie zachodziła konieczność udzielenia pierwszej pomocy przedmedycznej. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i usunięciu pozostałości powypadkowych z jezdni. Obecny na miejscu zdarzenia patrol policji ustalał jego okoliczności – podaje oficer dyżurny PSP Mława.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500