Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Zawkrze zarządzenie wspólnotami
Logo

Kolizja na ulicy Związku Walki Młodych


20 stycznia  doszło do kolizji dwóch samochodów osobowych w okolicy skrzyżowania ulic Zuzanny Morawskiej i ZWM. Nikt nie został ranny.

– Zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na ulicy Związku Walki Młodych wpłynęło 20 stycznia o godz. 11:42. Do działań ratowniczych zadysponowane zostały dwa zastępu JRG Mława. Na miejscu okazało się, że doszło do kolizji samochodów osobowych Alfa Romeo i Opla Omega. Nie zachodziła konieczność udzielenia pierwszej pomocy przedmedycznej. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i usunięciu pozostałości powypadkowych z jezdni. Obecny na miejscu zdarzenia patrol policji ustalał jego okoliczności – podaje oficer dyżurny PSP Mława.

red.

Pin It
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz