Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Społeczna Szkoła Podstawowa Wyspianum Mława rekrutacja
Logo

Kolizja na ulicy Związku Walki Młodych


Plebiscyt Najlepszy Radny Miasta Mlawa biezacej kadencji Radni Mlawa glosowanie

20 stycznia  doszło do kolizji dwóch samochodów osobowych w okolicy skrzyżowania ulic Zuzanny Morawskiej i ZWM. Nikt nie został ranny.

– Zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na ulicy Związku Walki Młodych wpłynęło 20 stycznia o godz. 11:42. Do działań ratowniczych zadysponowane zostały dwa zastępu JRG Mława. Na miejscu okazało się, że doszło do kolizji samochodów osobowych Alfa Romeo i Opla Omega. Nie zachodziła konieczność udzielenia pierwszej pomocy przedmedycznej. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i usunięciu pozostałości powypadkowych z jezdni. Obecny na miejscu zdarzenia patrol policji ustalał jego okoliczności – podaje oficer dyżurny PSP Mława.

red.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz