Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Zgłupieć można widząc takie oznakowanie


Plebiscyt Najlepszy Radny Miasta Mlawa biezacej kadencji Radni Mlawa glosowanie

Przy okazji dyskusji o  bezpieczeństwie na naszych ulicach i drogach często padają twierdzenia, że kierowcy nie stosują się do obowiązujących przepisów drogowych.

Nie twierdzę tu, że nie jest to w jakimś stopniu prawdą, ale czasami kierowcy widząc oznakowanie są naprawdę zaskoczeni i nie wiedzą jak prawidłowo mają się zachować. Niedawno pisaliśmy o niewłaściwym oznakowaniu nowego ronda na ulicy Dzierzgowskiej. Ten fakt również zgłaszali kierowcy i tu  na szczęście już się to zmieniło. Inny przykład z oznakowania w tym rejonie miasta zgłosił jeden z czytelników.

– Mam pytanie – ciekawostkę. Co prawda prawo jazdy posiadam zaledwie od kilku lat ale nie wiem jak powinienem zachować się jako kierowca, widząc znak „zakaz wjazdu” a obok niego „ustąp pierwszeństwa”. Taka sytuacja jest na ul. Polnej przed „7” – pisze czytelnik. Akurat w tym miejscu jest to dość istotne. Jak dobrze wiemy natężenie ruchu na dk 7 jest naprawdę duże i gdyby zdarzył się w tym miejscu wypadek pewne kłopoty mogłoby sprawić ustalenie winnego.

Więc jak? Nie jedziemy, czy tylko ustępujemy pierwszeństwa przejazdu?

JK

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

22 - liczba komentarzy w artykule "Zgłupieć można widząc takie oznakowanie"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
śnieżynka
Gość

Też zauważyłam, że są osoby, które „podszywają” się pod czyjeś wymyślone nicki. Nie jest to ani zabawne, ani fair. O ironio! Same potem wpadają w błędne koło i wydaje im się, że wszyscy wkoło się podszywają… Być może brakuje im inwencji na wymyślenie swojego pseudonimu? Prawda jest taka, że nie nick a styl wypowiedzi zwykle zdradza, kto może być autorem. Pozdrawiam wszystkich, a szczególnie tych, którzy występują/starają się (choć czasem to naprawdę trudne, gdy nie można zastrzec nazwy) występować pod swoimi stałymi pseudonimami.

Mławiak
Gość

Projektanci dróg większość przypadków projektują bez sensu np ul. Padlewskiego ścieżka rowerowa po prawej stronie drogi i kończy się przy wlocie na E7 a wystarczyło zrobić ją po lewej stronie i połączyć z ścieżką rowerową z ul. Marszałkowską i to by miało sens

XY..
Gość

Ale po co?
Był sukces to mamy sie cieszyć i składać ukłony BMM i urzedasom oraz przyjaznym radnym

Mobil
Gość

Idealny temat do programu „Absurdy Drogowe”

marianopulo
Gość

Policja ma zawsze racje, mandat zawsze dostaniesz w tym miejscu. 😉

ramzes
Gość

Takie rzeczy tylko w Mławie. 🙂 Jeszcze tam wysłać patrol policji do pilnowania 😀

blow
Gość

Ramzes, nie pisz, że takie rzeczy tylko w Mławie. Jeśli oglądasz absurdy drogowe, to wiesz, ile jest takich i gorszych przykładów. A jeśli nie oglądasz, to obejrzyj. Nie rób z Mławy zbiorowiska wszystkiego co najgorsze.

Ktoś...
Gość

blow – jak Ci nie pasuje to nie komentuj i nie zaglądaj tu. jednego „eksperta” mniej będzie.

Ktoś...
Gość

Do podszywacza Ktosia…
To jeśli Tobie coś nie pasuje to nie wcinaj się między futrynę a drzwi!
Nie lubię jak ktoś nieuczciwie używa nicku, który sobie wybrałe/am dawno temu. Wróć do swojego ramzes i będzie ok.

blow
Gość

Ramzes przypomina mi z konkurencyjnego postalu „niepoprawną” vel „kasandrę” …. też ma kilka nicków. Tam go wyśmiewano, to przeniósł się tutaj…

do blowa sroła czy jak mu tam
Gość

Żałosny jestes .

XY..
Gość

Nie żałosny tylko pracownik UMM. albo radny a idzie nowa ordynacja wyborcza i strach sie zaczyna wiec reagują agresją to sie chyba teorią wyparcia nazywa

ramzes
Gość

Nie muszę posługiwać się innymi nickami 🙂 Skoro masz obsesje na tym punkcie i zmieniasz nick na „Ktoś…” czy jakiś tam inny to Twój problem 🙂 To że Ty tak robisz to jeszcze nie znaczy przyjacielu że inni również 😉 Chociaż z jednej strony Cię rozumiem.. Też bym czasem chciał wrócić do dzieciństwa, choć nie w Twój sposób.

blow
Gość

Ta odpowiedź świadczy o Twej słabości ☺ Jak ja się cieszę, że się nie znamy….

ramzes
Gość

Owszem, mam słabość do tłumaczenia komuś jak za przeproszeniem krowie na miedzy że nie mam z czymś nic wspólnego ale krowie trudno niestety wytłumaczyć tak żeby zrozumiała cokolwiek 😉

Trudi
Gość

Sam jesteś takową krową, ramzes i masz też chyba jakąś obsesję na swoim punkcie. Jak się do czegoś przyczepisz to nie możesz odpuścić dopóki nie stanie na Twoim. Ty nie tłumaczysz, Ty jątrzysz.

ramzes
Gość

Ciekawe ile jeszcze nicków wymyślisz Panie zajebisty 🙂 coraz ciekawiej się robi.

ramzes
Gość

Ktoś… – ode mnie to się lepiej odczep. Nie mam z Twoim nickiem nic wspólnego. Średnio mnie rajcuje posługiwanie się innym nickiem a jeśli ktoś go używa oprócz Ciebie to jest już tylko Twój problem.

blow
Gość

Ktosiu, właśnie jak cos mi nie pasuje to właśnie komentuję, jesli nie zgadzam się z Ramzesem to piszę. To może Ty nie zaglądaj tu. będzie mniej jednego….no właśnie kogo? Czy Ty zrozumiałeś co napisałeś? Jesteś niezadowolony, że skomentowałem czyjś wpis? A może jessteś jednym z autorów niektórych artykułów z nie jednym błędem, które nie raz poprawiam. Nie zgadzam się, że takie rzeczy tylko w Mławie, bo to po prostu nieprawda. Zakładam, że jesteś jedną z tych osób, które nie przyznają się, że mieszkają w naszy mieście. Załosny ktoś…..I proszę, nie ośmieszaj się więcej.

JFK
Gość

B.Job czy jak to sie tam nazywa może i sa gorsze ale te sa z naszych podatkow, co to nie macie w urzedzie MM nikogo kto sie na tym zna to w jakim celu tam siedzicie

wpDiscuz