Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

Kierowca odjechał mimo ulatniającego się z instalacji gazu


Zanim przybyły służby ratownicze, kierowca osobowego Poloneza zaparkowanego na jednym z mławskich parkingów tak po prostu wsiadł do auta i odjechał.

– 19 stycznia o godz. 10:10 otrzymaliśmy zgłoszenie, że z instalacji gazowej samochodu osobowego marki Polonez  zaparkowanego za sklepem „Stokrotka” wydobywa się gaz. Na miejsce zdarzenia wyjechały dwa zastępy JRG Mława, obecna była również policja. Strażacy działań ratowniczych jednak nie podjęli. Obecni na miejscu świadkowie poinformowali, że kierowca tego auta odjechał. Strażacy dokonali jedynie sprawdzenia, czy na parkingu nie zalega gaz. Akcja trwa 10 min – podaje bryg. Marek Augustynowicz rzecznik prasowy PSP w Mławie.

red.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz