Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Jacek Szlachta radny powiatowy podziękowanie wybory samorządowe 2018
Logo
meblolux
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Dzielnicowy czytał dzieciom bajki


Słoneczne ogrody Mława

Rozmowa z dziećmi na temat bezpieczeństwa to ważne zadanie ale liczy się także to, by dzieci, które mogą potrzebować pomocy policjanta nie reagowały na niego strachem. Straszenie dzieci policją jak Babą Jagą to bardzo niemądre zachowanie. Jak się okazuje, w przełamywaniu lodów pomaga…. czytanie bajek. Dzielnicowy z Posterunku Policji w Szydłowie mł. asp. Damian Wyroda czytał bajki i rozmawiał o bezpieczeństwie z najmłodszymi mieszkańcami Szydłowa, Dębska i Nosarzewa Borowego.

 źródło i foto: KPP Mława

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500