Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Jacek Szlachta radny powiatowy podziękowanie wybory samorządowe 2018
Logo
meblolux
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Zmiana lidera. Konopianka wyprzedziła Stupsk


Do dużej niespodzianki doszło w meczu piątej rundy Gminnej Ligi w Stupsku. Niżej notowana ekipa My Tu Tylko Sprzątamy zremisowała z prowadzącym w tabeli Stupskiem. Skorzystali na tym reprezentanci Konopianki, którzy zostali nowymi liderami rozgrywek.

Słoneczne ogrody Mława

My Tu Tylko Sprzątamy to zespół złożony z gimnazjalistów. W przekroju całych rozgrywek nie imponuje formą, ale w konfrontacji ze stupszczanami rozegrał dobre zawody. Jeszcze na kilkanaście sekund przed końcem prowadzili 2:1 za sprawą celnego trafienia Dominika Skulisza. Doświadczeni konkurenci walczyli jednak do końca. Ostatecznie remis uratował Marcin Kosiewicz.

Na tym wyniku skorzystała Konopianka. W pojedynku z Gangiem Świeżaka odniosła wysokie zwycięstwo. Strzelili aż siedem goli, sami tracąc jednego. Autorem honorowego trafienia okazał się wicelider klasyfikacji strzelców Karol Milewski.

Młodzicy zdobyli punkty za darmo – na pojedynek nie przybyli piłkarze Amigo Konopianki. Natomiast w ostatniej konfrontacji Wola Szydłowska mogła się cieszyć z premierowej wygranej w sezonie. Pokonała 6:2 ostatnią w tabeli OSP Stupsk.

VI runda zostanie rozegrana w piątek 20 stycznia – pierwszy mecz rozpocznie się o godzinie 19. Finałowa seria odbędzie się 4 lutego

Wyniki

V runda: My tu tylko sprzątamy – Stupsk 2:2, Gang Świeżaka – Konopianka 1:7, Amigo – Młodzicy 0:3 – walkower, Wola Szydłowska

Klasyfikacja najlepszych strzelców: 11  – Kocięcki Adrian, 6 – Karol Milewski, 5 –
Michał Skura, Adam Łapuć, Grzegorz Linke Norbert Marach, Adrian Rosocha

RS

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500