Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
szkolenia mława koparki oskar inkubator
Logo

Zmiana lidera. Konopianka wyprzedziła Stupsk


Do dużej niespodzianki doszło w meczu piątej rundy Gminnej Ligi w Stupsku. Niżej notowana ekipa My Tu Tylko Sprzątamy zremisowała z prowadzącym w tabeli Stupskiem. Skorzystali na tym reprezentanci Konopianki, którzy zostali nowymi liderami rozgrywek.

Biuro architektoniczne KB Projekt

My Tu Tylko Sprzątamy to zespół złożony z gimnazjalistów. W przekroju całych rozgrywek nie imponuje formą, ale w konfrontacji ze stupszczanami rozegrał dobre zawody. Jeszcze na kilkanaście sekund przed końcem prowadzili 2:1 za sprawą celnego trafienia Dominika Skulisza. Doświadczeni konkurenci walczyli jednak do końca. Ostatecznie remis uratował Marcin Kosiewicz.

Na tym wyniku skorzystała Konopianka. W pojedynku z Gangiem Świeżaka odniosła wysokie zwycięstwo. Strzelili aż siedem goli, sami tracąc jednego. Autorem honorowego trafienia okazał się wicelider klasyfikacji strzelców Karol Milewski.

Młodzicy zdobyli punkty za darmo – na pojedynek nie przybyli piłkarze Amigo Konopianki. Natomiast w ostatniej konfrontacji Wola Szydłowska mogła się cieszyć z premierowej wygranej w sezonie. Pokonała 6:2 ostatnią w tabeli OSP Stupsk.

VI runda zostanie rozegrana w piątek 20 stycznia – pierwszy mecz rozpocznie się o godzinie 19. Finałowa seria odbędzie się 4 lutego

Wyniki

V runda: My tu tylko sprzątamy – Stupsk 2:2, Gang Świeżaka – Konopianka 1:7, Amigo – Młodzicy 0:3 – walkower, Wola Szydłowska

Klasyfikacja najlepszych strzelców: 11  – Kocięcki Adrian, 6 – Karol Milewski, 5 –
Michał Skura, Adam Łapuć, Grzegorz Linke Norbert Marach, Adrian Rosocha

RS

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz