Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

Narciarskie szaleństwa gimnazjalistów „dwójki”


Już po raz kolejny Gimnazjum nr 2 wspólnie ze Szkołą Podstawową oraz Gimnazjum w Wieczfni Kościelnej zorganizowały zimowy wyjazd do Poronina, połączony ze zwiedzaniem Zakopanego.

Podczas sześciogodzinnych pobytów  na wspaniale przygotowanym stoku narciarskim w Czerwiennem, pod okiem instruktorów, młodzież miała możliwość poznania podstaw i zasad bezpieczeństwa na wyciągu oraz doskonalenia swoich umiejętności narciarskich. Sprawiało to mnóstwo radości, a przede wszystkim pokazało inne formy zimowego wypoczynku.

Doskonała kuchnia połączona z miłą atmosferą oraz możliwością korzystania ze stołu bilardowego, piłkarzyków czy tenisa stołowego, pozwoliły na szybką regenerację sił. Nie brakowało również wrażeń w postaci wspólnego integrowania się.

Wszystko to złożyło się na niezapomniane chwile połączone z nowymi znajomościami.
„Bo lepszej wycieczki nie ma nigdzie”- to zgodna opinia wszystkich uczestników, bez względu na wiek.
Poronin oraz Czerwienne  łączy, widzieliśmy to wszyscy. Do zobaczenia za rok.

źródło:Gim. Nr 2

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz