Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo
meblolux

Wybieramy Sportowca, trenera i Drużynę Roku!


Burmistrz Miasta Mława od 2002 roku nagradza najbardziej wyróżniających się sportowców, trenerów, drużyny, którzy w swoich dziedzinach osiągają mistrzostwo.

Nominowani w kategoriach to osoby wskazane przez działaczy sportowych. Organizatorami plebiscytu są Burmistrz Miasta Mława oraz Rada Sportu Miasta Mława. Rusza kolejna, już piętnasta edycja Plebiscytu. Zachęcamy do oddania swojego głosu na sportowego faworyta!

Swoje głosy można oddać w pięciu kategoriach:

  • Dzieci i Młodzicy
  • Juniorzy i Juniorzy Młodsi
  • Seniorzy i Weterani
  • Trenerzy
  • Drużyna Roku

A także zostaną nadane tytuły:

  • „Pasjonata Sportu”
  • „Sportowa impreza 2016 roku”

O miejscu w ostatecznej klasyfikacji zadecyduje suma punktów zdobytych w głosowaniu on – line na stronie www.mlawa.pl, w głosowaniu dziennikarzy sportowych oraz członków Rady Sportu powołanej przez Burmistrza Miasta Mława. Jeżeli w danej kategorii po zsumowaniu głosów, laureaci uzyskają identyczną ilość punktów, o ostatecznej klasyfikacji/zajęciu miejsca zdecyduje ilość punktów przyznana przez członków Rady Sportu.

Głosowanie on – line potrwa od dzisiaj – 16 stycznia do 29 stycznia 2017 r.

Nominowani czekają na głosy swoich kibiców – http://www.mlawa.pl/nominacje-do-plebiscytu-na-sportowca-trenera-druzyne-roku-2016/

Plebiscyt na sportowca i trenera roku corocznie wieńczy Gala Sportu na której wręczane są najlepszym nagrody. Tegoroczna Gala została zaplanowana 6 lutego (poniedziałek) w Sali Kina Miejskiego Domu Kultury, podczas której zobaczymy wiele, nie tylko sportowych atrakcji.

Przypomnijmy jakich mławskich sportowców do tej pory nagrodzono w Plebiscycie an Sportowca, Trenera, Drużynę na przestrzeni 15 lat:

http://www.mlawa.pl/plebiscyt-na-sportowca-trenera-roku/plebiscyt-na-sportowca-i-trenera-roku.html

źródło:UMM

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "Wybieramy Sportowca, trenera i Drużynę Roku!"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
mławiak
Gość

jedni głosują do oporu a innym jest zablokowane,i po co ten cyrk!

wpDiscuz