Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Media Expert Mława
Logo
meblolux
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Podaruj żywność dla zwierzaków ze schroniska


Stowarzyszenie Wspierania Społeczności Lokalnej „Bądźmy Razem” wraz z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Mławie organizuje zbiórkę darów dla zwierząt przebywających w schroniskach w Pawłowie i Napierkach. Potrzebna jest przede wszystkim żywność. Pomóżmy naszym małym przyjaciołom przetrwać zimę!

Słoneczne ogrody Mława

Podczas akcji „Przyjazna szkoła dla zwierzaków”, do 3 lutego 2017 r. są zbierane suche karmy, makarony i puszki. – Zima to najtrudniejszy czas dla zwierząt, zwłaszcza tych bezpańskich. Szczęśliwe będą te, które zamiast wyrzucenia na ulice albo katowania przez swoich „właścicieli” trafią do schroniska. Chociaż i tutaj sytuacja nie jest łatwa. Zwierząt przybywa, a wraz z nimi brak środków na ich utrzymanie – podkreślają organizatorzy akcji.

Dary dla zwierząt ze schronisk można przynosić do pokoju nr 1 Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Mławie (ul. Narutowicza 6, tel.: 23 654 35 60). Każdy gest się liczy – zwierzęta potrzebują właśnie Twojej pomocy! Dziękujemy!

źródło: UMM

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500