Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

Podaruj żywność dla zwierzaków ze schroniska


Stowarzyszenie Wspierania Społeczności Lokalnej „Bądźmy Razem” wraz z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Mławie organizuje zbiórkę darów dla zwierząt przebywających w schroniskach w Pawłowie i Napierkach. Potrzebna jest przede wszystkim żywność. Pomóżmy naszym małym przyjaciołom przetrwać zimę!

Podczas akcji „Przyjazna szkoła dla zwierzaków”, do 3 lutego 2017 r. są zbierane suche karmy, makarony i puszki. – Zima to najtrudniejszy czas dla zwierząt, zwłaszcza tych bezpańskich. Szczęśliwe będą te, które zamiast wyrzucenia na ulice albo katowania przez swoich „właścicieli” trafią do schroniska. Chociaż i tutaj sytuacja nie jest łatwa. Zwierząt przybywa, a wraz z nimi brak środków na ich utrzymanie – podkreślają organizatorzy akcji.

Dary dla zwierząt ze schronisk można przynosić do pokoju nr 1 Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Mławie (ul. Narutowicza 6, tel.: 23 654 35 60). Każdy gest się liczy – zwierzęta potrzebują właśnie Twojej pomocy! Dziękujemy!

źródło: UMM

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz