Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Jacek Szlachta radny powiatowy podziękowanie wybory samorządowe 2018
Logo
meblolux
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Najpopularniejszych dzielnicowych wybrali mieszkańcy


Na terenie miasta asp. Mariusz Sikora, a na terenie gmin powiatu – asp. Mariusz Nowociński uznani zostali za najbardziej popularnych dzielnicowych. Ponadto wyróżnienie otrzymał st. asp. Krzysztof Staśkiewicz, jako dzielnicowy, który zdobył największą liczbę głosów we wprowadzonym po raz pierwszy w tym roku głosowaniu poprzez facebooka.

Słoneczne ogrody Mława

Mieszkańcy miasta i gmin powiatu wybierali najpopularniejszego dzielnicowego spośród 7 dzielnicowych z Mławy oraz 10 z terenu wiejskiego powiatu mławskiego. Głosowanie odbywało się za pomocą wypełnianych ankiet oraz po raz pierwszy za pomocą głosowania facebookowego na profilu Policja Mława. W głosowaniu wzięło udział  4 476 internautów oraz 507 ankietowanych.

Konkurs trwał od 6 do 31 grudnia 2016 r. Jedynym kryterium oceny, były głosy oddane przez internautów oraz mieszkańców. Internauci oddawali swoje głosy w postaci „lajków” na profilu facebook Policja Mława. Ankiety konkursowe dostępne były natomiast w budynku KPP w Mławie.

Poza  wskazaniem dzielnicowego, którego praca zasługuje na wyróżnienie, osoby głosujące w konkursie mogły wpisać swój komentarz, dotyczący pracy dzielnicowego oraz poczucia bezpieczeństwa, oto niektóre z nich, w tym także humorystyczne:

Potrafi podejść do człowieka z sercem, co bardzo rzadko w dzisiejszych czasach się zdarza. A sprawy łatwi z pełnym profesjonalizmem. Oby więcej było takich policjantów jak nasz Pan Dzielnicowy” (komentarz do – mł. asp. Dariusz Sarwiński)

„Znany i bardzo lubiany w naszym rejonie”, „Pan Sławek jest super”  (komentarz do – asp. szt. Sławomir Krzyżanowski)

„Nie znam, ale jak rejon Strzegowo to najlepszy”  (komentarz do – asp. Mariusz Nowociński)

„ Przystojny policjant   ” – (komentarz do – asp. Tomasz Karpiński)

 Głosujący za pomocą tradycyjnych ankiet, mogli także podzielić się spostrzeżeniami co do poczucia bezpieczeństwa lokalnego. Ponad 90 procent ankietowanych, oświadczyło że czuje się bezpiecznie w swoim miejscu zamieszkania.

16 stycznia, w Komendzie Powiatowej Policji w Mławie odbyło się krótkie podsumowanie konkursu z udziałem przedstawicieli władz samorządowych. Ci uznani za najpopularniejszych odebrali gratulacje i nagrody z rąk nadkom. Krzysztofa Hincmana zastępcy komendanta KPP Mława oraz przedstawicieli samorządów miasta i powiatu.

Wszystkim trzem najpopularniejszym dzielnicowym gratulujemy!

JK

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500