Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Pumpjack Party Game Google Play
Logo

Mława. Nocny rajd nietrzeźwych


W poniedziałek 16 stycznia nad ranem mławscy policjanci zatrzymali dwóch młodych mieszkańców Mławy. Jeden z nich kierował samochodem w stanie nietrzeźwości, drugi – także nietrzeźwy, grożąc pracownikowi stacji paliw ukradł alkohol i papierosy. Obaj zatrzymanie trafili do mławskiego aresztu.

– Do zdarzenia doszło w poniedziałek ok. godz. 4:00 na ul. Niskiej w Mławie. Interweniujący patrol policji zatrzymał w pobliżu stacji paliw samochód marki Peugeot 106, w którym znajdowali się dwaj nietrzeźwi mieszkańcy Mławy w wieku 21 i 32 lat. Jak wynika z ustaleń, samochodem kierował 21-letni Jakub B. W organizmie miał ponad 1 promil alkoholu. Jego 32- letni kolega wszedł na stację paliw, zabrał zgrzewkę piwa, wódkę i papierosy a następnie odmówił zapłacenia rachunku, strasząc pracownika pobiciem. Obaj podejrzani mężczyźni trafili do mławskiego aresztu. 21- latek usłyszał zarzut kierowania samochodem w stanie nietrzeźwości a jego starszy kolega- zarzut wymuszenia rozbójniczego. Postępowania prowadzi KPP w Mławie – informuje asp. Anna Pawłowska rzecznik prasowy KPP Mława.

red.

Pin It
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

3 komentarze

  1. aaa 18/01/2017 o 10:31

    przecież to jest kpina te gnoje powinni dostać po ryju i do aresztu won, i ze 100 tyś zł kary, i przez dwa lata sprzątanie na tej stacji za darmo powinni ogarnąć i zdjęcia opublikowane powinny być

  2. uwaga 18/01/2017 o 07:16

    ALKOHOL NA STACJACH PALIW. TANKUJE I AUTO I KIEROWCA. A POTEM PROMILOWY PLEBISCYT W POLICYJNYCH RAPORTACH.

Skomentuj

Portal codziennikmlawski.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Prosimy jednak o zachowanie kultury i nie używanie słów powszechnie uważanych za wulgarne i obraźliwe.
Nie upowszechniamy Twojego adresu e-mail.