Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Pracownia Rozwoju Inkubator Mława kursy operatorów maszyn koparki koparko-ładowarki, walec drogowy OSKAR
Logo
meblolux

Łoś wywrócił ciężarową Scanię pod Strzegowem


W miniony poniedziałek (15 stycznia) około godziny godz. 22 na drodze krajowej nr 7 w okolicach Strzegowa doszło do kolejnego zdarzenia drogowego z udziałem łosia. I tym razem łoś wyszedł na jezdnię wprost pod nadjeżdżające auto.

Mężczyzna kierujący samochodem ciężarowym marki Scania próbował uniknąć zderzenia, ostatecznie jednak uderzył w łosia. Manewr i zderzenie doprowadziły do wywrócenia ciężarówki.

– Kierujący samochodem ciężarowym marki Scania, 48- letni mężczyzna stracił panowanie nad samochodem, zjechał na pobocze a następnie do rowu, gdzie pojazd ciężarowy wywrócił się. Kierowcy nic się nie stało – podaje asp. Anna Pawłowska rzecznik prasowy KPP Mława.

Po podniesieniu pojazdu i odtransportowaniu go z miejsca zdarzenia okazało się, że na skutek wywrócenia auta jedno z drzew rosnących na poboczu przechyliło się w stronę jezdni. Zagrożenie usunęli druhowie z OSP w Strzegowie.

red.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

5 - liczba komentarzy w artykule "Łoś wywrócił ciężarową Scanię pod Strzegowem"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
MECHANIK
Gość

ALE WIELKI MUSIAŁ BYĆ TEN ŁOŚ JAK TAKA CIĘŻARÓWE WYWRÓCIŁ NO NO BRAWO ZA TYTUŁ ARTYKUŁU ……

łoś
Gość

eh łosia też żal 🙁 Co z tego, że są znaki.. żeby uważać na zwierzęta.. kiedy wielu kierowcow 7 ką zapier..nicza jak autostradą

ASS
Gość

Całe szczęści że nikt nie jechał w tej chwili i w tym miejscu na drodze krajowe nr 7. Ciekawi mnie ile swoją drogą osób zawdzięcza Panu Bruździakowi przez te lata blokowania budowy drogi ekspresowej, podróży w zaświaty, na odcinku mławskim „death route” Europy.

PPP
Gość

POPIERAM

And
Gość

Sędzio sprawiedliwy czy na pewno sądzisz sprawiedliwie? Taki malutki pan B jest mądrzejszy od całej armi urzędników? śmierci łosia też jest winien? A może blokada 7 jest skutkiem niekompetencji urzędasów z gddia i gioś?

wpDiscuz