Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

Kierowca miał 3,3 promila alkoholu we krwi. Zatrzymała go policja


Dzięki zgłoszeniu anonimowego świadka w Parcelach Łomskich zatrzymany został nietrzeźwy kierowca.

Tak jak podczas każdego weekendu policja szczególnie zwracała uwagę na stan trzeźwości kierowców. Na terenie całego powiatu przeprowadzili ponad 400 kontroli trzeźwości. Dzięki anonimowemu zgłoszeniu zatrzymany został jeden nietrzeźwy kierowca, miał on w organizmie ponad 3,30 promila alkoholu.

– W niedzielę, 15 stycznia  o godz. 15:00 , w Parcelach Łomskich, interweniujący patrol policji zatrzymał nietrzeźwego kierującego samochodem marki Citroen Berlingo. Policję powiadomił anonimowy świadek. Zatrzymanym, nietrzeźwym kierowca okazał się Andrzej K. lat 38, mieszkaniec pow. mławskiego. W organizmie miał ponad 3,30 promila alkoholu. Postępowanie prowadzi KPP w Mławie – podaje Anna Pawłowska rzecznik prasowy KPP Mława.

red.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz