Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Alsen komputery kasy fiskalne Mława
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Konkurs na karnawałowe przebranie dla dzieci trwa!


Konkurs na karnawałowe przebranie dla dzieci trwa! Jeszcze do niedzieli – 22 stycznia (włącznie) czekamy na Wasze zgłoszenia konkursowe. Zapraszamy do zabawy :)!

Słoneczne ogrody Mława

Aby wziąć udział w konkursie:

1. Zrób zdjęcie dziecka w przebraniu karnawałowym.
2. Prześlij zdjęcie swojego dziecka w stroju karnawałowym na adres mailowy: redakcja@codziennikmlawski.pl do dnia 22 stycznia br.! wraz ze zgodą na wykorzystanie wizerunku dziecka na potrzeby konkursu.

Przykładowa treść maila zgłoszeniowego:

Wyrażam zgodę na wykorzystanie zdjęcia mojego syna Macieja Kowalskiego, lat 7 w konkursie Przebranie Karnawałowe dla Dzieci. 

Jan Kowalski z Mławy

Do wygrania dwa bilety na 45-minutowy pokaz Iluzjonisty w Motylkowie i dodatkowa godzina zabawy w sali do każdego z nich.

Wszystkie nadesłane zdjęcia zostaną opublikowane na stronie Facebook.com na profilu portalu Codziennik mławski w dniu 23 stycznia br. O wygranej zadecyduje największa liczba polubień zdjęcia. Głosować można będzie od 23 stycznia do 5 lutego.

Zapraszamy do zabawy!

Motylkowo Sala Zabaw, Mława, OKM, ul. Mariacka 22 lok1/1

Regulamin konkursu na “Przebranie karnawałowe dziecka”.

1. ZADANIE KONKURSOWE

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy przesłać zdjęcie swojego dziecka w stroju karnawałowym na adres mailowy: redakcja@codziennikmlawski.pl do dnia 22 stycznia br. W treści prosimy o podanie imienia i nazwiska dziecka oraz zgody rodzica lub opiekuna na wykorzystanie wizerunku dziecka na potrzeby konkursu.

2. NAGRODA

Do wygrania dwa bilety na 45-minutowy pokaz Iluzjonisty w Motylkowie i do każdego z nich dodatkowa godzina zabaw w sali.

3. WYBÓR ZWYCIĘZCÓW I OGŁOSZENIE WYNIKÓW

Wszystkie nadesłane zdjęcia zostaną opublikowane na stronie Facebook.com na profilu portalu Codziennik mławski w dniu 23 stycznia br. O wygranej zadecyduje największa liczba polubień zdjęcia. Wygrywa dwoje dzieci z największą liczbą polubień. Głosować można będzie od 23 stycznia do 5 lutego. Zwycięzca zostanie powiadomiony o wygranej w komentarzu pod postem konkursowym oraz mailowo następnego dnia.

4. UCZESTNICTWO W KONKURSIE

Udział w konkursie można brać każdego dnia podczas trwania akcji konkursowej.
Organizatorem konkursu jest Sala Zabaw “Motylkowo” z Mławy we współpracy z portalem codziennikmlawski.pl, który nadzoruje i administruje działania konkursowe.
Zapraszamy do udziału!

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]