Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

100 tys.zł. nagrody za pomoc w ustaleniu sprawców kradzieży!


Mławska prokuratura nadal prowadzi postępowanie w sprawie kradzieży naczepy załadowanej partią ponad czterystu telewizorów z mławskiej fabryki LG. Do kradzieży doszło 10 grudnia 2016 roku na stacji paliw Lotos w Mławie, kiedy to ok. godz. 3:30 naczepę pozostawioną niemal dwa dni wcześniej na parkingu ukradli nieustaleni dotąd sprawcy.

Właściciel skradzionej naczepy wyznaczył nagrodę w wys. 100 tys. zł, dla osoby, która przekaże wiarygodne informacje pozwalające na odzyskanie skradzionego towaru. W tej sprawie kontaktować można się z właścicielem tel. 692 737 737 lub Komendą Powiatową Policji w Mławie.

red.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl