Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Szkolenia Inkubator Mława Oskar kursy
Pumpjack Party Game Google Play
Logo

Straż miejska zimą pomaga uruchomić auto


W poprzednim tygodniu, gdy temperatury spadły w Mławie do -21 st. C, strażnicy pomogli uruchomić pojazdy pięciu kierowcom. Poprzedniej zimy z ich wsparcia skorzystało kilkudziesięciu automobilistów.

Przypominamy wszystkim kierowcom aut osobowych, że w razie rozładowania akumulatora i „utknięcia” samochodem w mieście, mogą prosić o pomoc Straż Miejską. Z pomocy mogą korzystać kierowcy, których sprzęt odmówił posłuszeństwa w miejscu publicznym (np. na parkingu, przed sklepem lub urzędem, na ulicy). Wystarczy zadzwonić pod numer 986 i poczekać na przyjazd strażników (są dostępni od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-22.00).

Straż Miejska w Mławie zakupiła w tym roku urządzenie rozruchowe. Podłącza się je przewodami do akumulatora 12V (stosowanego w samochodach osobowych). Po kilku minutach auto może ruszać w trasę.

źródło:UMM

 

Pin It
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

2 komentarze

  1. pawełz 10/01/2017 o 12:27

    Potwierdzam, mi wczoraj pomogli. Dzięki Chłopaki;];]

  2. gosc 10/01/2017 o 10:04

    Proponuje zeby jeszcze odsniezali chodniki moze nie wszystkim ale starszym osobom co mieszkaja same i nie maja sily

Skomentuj

Portal codziennikmlawski.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Prosimy jednak o zachowanie kultury i nie używanie słów powszechnie uważanych za wulgarne i obraźliwe.
Nie upowszechniamy Twojego adresu e-mail.