Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

Straż miejska zimą pomaga uruchomić auto


W poprzednim tygodniu, gdy temperatury spadły w Mławie do -21 st. C, strażnicy pomogli uruchomić pojazdy pięciu kierowcom. Poprzedniej zimy z ich wsparcia skorzystało kilkudziesięciu automobilistów.

Przypominamy wszystkim kierowcom aut osobowych, że w razie rozładowania akumulatora i „utknięcia” samochodem w mieście, mogą prosić o pomoc Straż Miejską. Z pomocy mogą korzystać kierowcy, których sprzęt odmówił posłuszeństwa w miejscu publicznym (np. na parkingu, przed sklepem lub urzędem, na ulicy). Wystarczy zadzwonić pod numer 986 i poczekać na przyjazd strażników (są dostępni od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-22.00).

Straż Miejska w Mławie zakupiła w tym roku urządzenie rozruchowe. Podłącza się je przewodami do akumulatora 12V (stosowanego w samochodach osobowych). Po kilku minutach auto może ruszać w trasę.

źródło:UMM

 

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

2 - liczba komentarzy w artykule "Straż miejska zimą pomaga uruchomić auto"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
pawełz
Gość

Potwierdzam, mi wczoraj pomogli. Dzięki Chłopaki;];]

gosc
Gość

Proponuje zeby jeszcze odsniezali chodniki moze nie wszystkim ale starszym osobom co mieszkaja same i nie maja sily

wpDiscuz