Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Nowy kierownik posterunku w Wieczfni Kościelnej


Od 15 grudnia 2016 roku asp. Mariusz Nowociński objął obowiązki szefa posterunku policji w Wieczfni Kościelnej, swoim zasięgiem obejmującego również gminę Dzierzgowo. Z tej okazji na sesjach rad gmin w Wieczfni Kościelnej i w Dzierzgowie radni i władze gmin przywitały nowego szefa, a jednocześnie dziękując poprzednikowi – Kazimierzowi Wyrodzie, który kierował tym posterunkiem przez ostatnie 14 lat, a był obecny na grudniowych sesjach obu rad.

KSP Mława nabór

Aspirant Mariusz Nowociński pracuje w policji 13 lat, w tym w mławskiej komendzie od lat 10. Zna pracę w terenie, ostatnie 6 lat pracował na terenie gminy Strzegowo jako dzielnicowy.

– Moja gmina ma czuć się bezpiecznie. Chcę współpracować ze wszystkimi niezależnie czy są to młodsi czy starsi. Znam problemy terenu, pracowałem na terenie gminy, a wszystkie posterunki razem wspierają się na odprawach wymieniają doświadczenia i wspierają się – mówi nowy na razie jeszcze pełniący obowiązki kierownika posterunku asp Mariusz Nowociński.

JK

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "Nowy kierownik posterunku w Wieczfni Kościelnej"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Z R ..
Gość

Ale jaja ale jaja widze były zomo pan c nadal rozdaje stołki

wpDiscuz