Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

Rozpoczynamy konkurs Przebranie Karnawałowe dla Dzieci!


Zrób zdjęcie dziecka w stroju karnawałowym i prześlij je do nas! Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.

Karnawał to przede wszystkim czas zabawy. U naszych najmłodszych to także czas pobudzania kreatywności i tworzenie przebrań, strojów i kostiumów ulubionych postaci bajkowych czy historycznych. W związku z tym, że czas zabaw karnawałowych niedawno się rozpoczął wspólnie z Salą Zabaw dla Dzieci Motylkowo zapraszamy do udziału w organizowanym przez nas konkursie na najciekawszy strój karnawałowy.

Do wygrania dwa bilety na 45-minutowy pokaz Iluzjonisty w Motylkowie i dodatkowa godzina zabawy w sali do każdego z nich.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy przesłać zdjęcie swojego dziecka w stroju karnawałowym na adres mailowy: redakcja@codziennikmlawski.pl do dnia 22 stycznia br.

WAŻNE: W treści prosimy o podanie imienia i nazwiska dziecka, miejsca zamieszkania oraz zgody rodzica lub opiekuna na wykorzystanie wizerunku dziecka na potrzeby konkursu.

Wszystkie nadesłane zdjęcia zostaną opublikowane na stronie Facebook.com na profilu portalu Codziennik mławski w dniu 23 stycznia br. O wygranej zadecyduje największa liczba polubień zdjęcia. Głosować można będzie od 23 stycznia do 5 lutego.

Zapraszamy do zabawy!

Regulamin konkursu na “Przebranie karnawałowe dziecka”.

1. ZADANIE KONKURSOWE

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy przesłać zdjęcie swojego dziecka w stroju karnawałowym na adres mailowy: redakcja@codziennikmlawski.pl do dnia 22 stycznia br. W treści prosimy o podanie imienia i nazwiska dziecka, miejsca zamieszkania oraz zgody rodzica lub opiekuna na wykorzystanie wizerunku dziecka na potrzeby konkursu.

2. NAGRODA

Do wygrania dwa bilety na 45-minutowy pokaz Iluzjonisty w Motylkowie i do każdego z nich dodatkowa godzina zabaw w sali.

3. WYBÓR ZWYCIĘZCÓW I OGŁOSZENIE WYNIKÓW

Wszystkie nadesłane zdjęcia zostaną opublikowane na stronie Facebook.com na profilu portalu Codziennik mławski w dniu 23 stycznia br. O wygranej zadecyduje największa liczba polubień zdjęcia. Wygrywa dwoje dzieci z największą liczbą polubień. Głosować można będzie od 23 stycznia do 5 lutego. Zwycięzca zostanie powiadomiony o wygranej w komentarzu pod postem konkursowym oraz mailowo następnego dnia.

4. UCZESTNICTWO W KONKURSIE

Udział w konkursie można brać każdego dnia podczas trwania akcji konkursowej.
Organizatorem konkursu jest Sala Zabaw “Motylkowo” z Mławy we współpracy z portalem codziennikmlawski.pl, który nadzoruje i administruje działania konkursowe.
Zapraszamy do udziału!

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz