Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Dwudziestotrzyletni nożownik zatrzymany


Interweniujący patrol policji  zatrzymał młodego mławianina, który w jednym z mieszkań przy ul. Warszawskiej w Mławie zadał ciosy nożem 20- letniemu mężczyźnie. Sprawca próbował ukryć się przed policjantami w opuszczonym budynku.

KSP Mława nabór

Do zdarzenia doszło w czwartek, 5 stycznia przed godz. 18:00. Jak wynika z ustaleń, 23- letni mieszkaniec Mławy, podczas kłótni w mieszkaniu znajomego, ugodził go kilkakrotnie nożem. Zaatakowany 20- latek doznał ran kłutych  obu nóg oraz ramienia. Został przewieziony do mławskiego szpitala. Sprawca ukrył się w opuszczonym budynku przy ul. Warszawskiej. Tam został zatrzymany przez interweniujący patrol policji.  Trafił do mławskiego aresztu. 6 stycznia usłyszał zarzut z art. 157 §1 Kodeksu karnego.  Za przestępstwo uszkodzenia ciała, grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. Postępowanie prowadzi KPP w Mławie.

 O tym zdarzeniu pisaliśmy już w Codzienniku 7 stycznia  tutaj

źródło:KPP Mława

oprac. red.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

3 - liczba komentarzy w artykule "Dwudziestotrzyletni nożownik zatrzymany"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Ktoś...
Gość

No i co Panowie krytykanci? czasami mławska policja potrafi zatrzymać jakiegoś sprawcę, nieważne czy po informacji gdzie przebywa, czy też bez donosu.

Z R ..
Gość

Jak niewazne co ty pleciesz moze ludzie mieli wam go zaprowadzic to byście sukces oglosili

coś
Gość

widać po statystykach jak szaleje prawdziwa wariacja kryminalna

wpDiscuz