Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Mariusz Dziubiński DariuszLampkowski kandydat do Rady Powiatu Mławskiego kandydat do Rady Miasta Mława wybory samorządowe 2018
Logo
szkolenia kursy Mława egzamin państwowy na miescu blisko solidnie koparki koparko-ładowarki ładowarki walec drogowy

Liga już bez Oldboyów. Stupsk na czele


Oldboye wycofali się z dalszych rozgrywek Gminnej Ligi w Stupsku. Zespół, któremu kapitanuje Stanisław Zalewski zdecydował się na taki kroku po rozegraniu zaledwie czterech spotkań. Po raz ostatni wybiegli na parkiet w hali w Morawach tuż przed świętami Bożego Narodzenia.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

W rywalizacji z Amigo Konopki zdekompletowani Oldboye nie byli w stanie podjąć skutecznej walki. Gra w pięcioosobowym składzie sprawiła, że w końcówce meczu stracili kilka goli. Jednak konkurenci nie dopisali sobie punktów – wszystkie wyniki wycofującego się zespołu zostały anulowane.

Jedno ze spotkań czwartej serii nie zostało rozegrane.  Konfrontacja OSP z My tu tylko sprzątamy (drużyna złożona z gimnazjalistów) została przełożona na inny termin. W pozostałych meczach Młodzicy przegrali z obrońcami tytułu, Konopianką 5:6. Natomiast Stupsk pokonał w najskromniejszym z możliwych rozmiarów Gang Świeżaka. O sukcesie lidera przesądziło trafienie Wojciecha Zadrożnego.

Kolejna runda zostanie rozegrana w piątek 13 stycznia. Oto harmonogram gier: Konopianka – Gang Świeżaka, Stupsk – My Tu tylko Sprzątamy, Młodzicy – Amigo Konopki, Wola Szydłowska – OSP Stupsk.

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500