Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Społeczna Szkoła Podstawowa Wyspianum Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Dwie osoby zatrzymane. Zlikwidowana plantacja konopi indyjskich


Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego KPP Mława zatrzymali dwie osoby, które w należących do nich mieszkaniach uprawiali konopie indyjskie. Podczas przeszukań zamieszkiwanych przez nich pomieszczeń policjanci znaleźli 50 roślin konopi indyjskich oraz około 1576 gramów marihuany.

KSP Mława nabór

Wczoraj mławscy policjanci zatrzymali 44-letniego mężczyznę i 24-letnią kobietę, mieszkańców powiatu mławskiego, którzy w mieszkaniach do nich należących uprawiali konopie indyjskie. Funkcjonariusze znaleźli tam 50 roślin konopi indyjskich o różnych fazach wzrostu oraz około 1576 gramów środków odurzających w postaci marihuany. Łączna wartość rynkowa ujawnionych narkotyków to blisko sto trzydzieści cztery tysiące złotych. Kobieta i mężczyzna zostali zatrzymani w policyjnym areszcie. Za nielegalną uprawę konopi z której można uzyskać znaczne ilości środków odurzających grozi do 8 lat pozbawienia wolności a za posiadanie środków odurzających w znacznych ilościach grozi 5 lat.

źródło: sierż. szt. Aneta Prusik KPP Mława

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz