Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
kursy koparki koparkoladowarki oskar
Logo

Dwie osoby zatrzymane. Zlikwidowana plantacja konopi indyjskich


Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego KPP Mława zatrzymali dwie osoby, które w należących do nich mieszkaniach uprawiali konopie indyjskie. Podczas przeszukań zamieszkiwanych przez nich pomieszczeń policjanci znaleźli 50 roślin konopi indyjskich oraz około 1576 gramów marihuany.

Wczoraj mławscy policjanci zatrzymali 44-letniego mężczyznę i 24-letnią kobietę, mieszkańców powiatu mławskiego, którzy w mieszkaniach do nich należących uprawiali konopie indyjskie. Funkcjonariusze znaleźli tam 50 roślin konopi indyjskich o różnych fazach wzrostu oraz około 1576 gramów środków odurzających w postaci marihuany. Łączna wartość rynkowa ujawnionych narkotyków to blisko sto trzydzieści cztery tysiące złotych. Kobieta i mężczyzna zostali zatrzymani w policyjnym areszcie. Za nielegalną uprawę konopi z której można uzyskać znaczne ilości środków odurzających grozi do 8 lat pozbawienia wolności a za posiadanie środków odurzających w znacznych ilościach grozi 5 lat.

źródło: sierż. szt. Aneta Prusik KPP Mława

Pin It
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz