Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Prestiżowa nagroda dla Miro Kępińskiego


Ogromny sukces pochodzącego z Mławy kompozytora. Ścieżka dźwiękowa Miro Kępińskiego do filmu „The Wounds We Cannot See”  została uznana za najlepszą na Festiwalu Filmowym w Los Angeles. Muzyka skomponowana do wspomnianego filmu otrzymała też wyróżnienia na dwóch kolejnych festiwalach: „Hollywood International Independent Documentary Awards” oraz „Hollywood International Moving Pictures Film Festival”.

KSP Mława nabór

The Wounds We Cannot See to amerykański dokument w reżyserii Alexandra Freeman’a. Został zakwalifikowany do festiwalu filmowego w Los Angeles – Long Beach Indie International Film, Media and Music Festival, gdzie zdobył główną nagrodę w kategorii Najlepszego Pełnometrażowego Filmu Dokumentalnego.

Miro Kępiński jest pochodzącym z Mławy kompozytorem muzyki filmowej i telewizyjnej, producentem i performerem. Współpracuje z uznanymi producentami i muzykami z całego świata np: Maor Appelbaum (Faith No More, YES, Limp Bizkit).

W maju ubiegłego roku Miro Kępiński gościł w Mławie, gdzie wystąpił w Muzeum Ziemi Zawkrzeńskiej w koncercie „Modern Film Music”.

Zdobytymi obecnie nagrodami artysta pochwalił się na swojej oficjalnej stronie: http://mirokepinskimusic.com/

red.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

4 - liczba komentarzy w artykule "Prestiżowa nagroda dla Miro Kępińskiego"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Znajomy
Gość

Gratuluję i pozdrawiam serdecznie

muszka
Gość

Super! Gratulacje 🙂

Jarząbek
Gość

Dołączam do gratulacji dla Mira Kępińskiego.
Są wśród nas i takie talenty, z których Mława powinna być dumna,

adam
Gość

Gratulacje

wpDiscuz