Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

Wiśniewko. Spłonął osobowy VW Golf


Dziś po południu w miejscowości Wiśniewko, na skrzyżowaniu drogi powiatowej Mława – Szreńsk i drogi gminnej do miejscowości Korboniec spłonął samochód osobowy VW Golf.

– Zgłoszenie o pożarze samochodu osobowego wpłynęło 2 stycznia o godz. 13:45. Do zdarzenia zadysponowany został jeden zastęp JRG Mława. W momencie przyjazdu straży pożar objął całą  komorę silnika. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i podaniu prądu wody w natarciu aż do całkowitego ugaszenia pożaru. W zdarzeniu nikt nie został poszkodowany. Obecna na miejscu policja ustala okoliczności pożaru – podaje oficer dyżurny PSP.

red.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "Wiśniewko. Spłonął osobowy VW Golf"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
odd
Gość

a taki wypasiony wieśwagen.. czym teraz gościu na du.py będzie podbijał?

wpDiscuz