Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

W Nowy Rok spłonęła stodoła w Gradzanowie Włościańskim


W nocy 1 stycznia zapaliła się – najprawdopodobniej od materiałów pirotechnicznych – i całkowicie spłonęła stodoła wypełniona słomą i sianem w Gradzanowie Włościańskim gm. Radzanów. Pożar gasiło aż pięć jednostek straży pożarnej.

– Zgłoszenie o pożarze w Gradzanowie Włościańskim wpłynęło 1 stycznia o godzinie 0:19.  W akcji ratowniczo – gaśniczej brało udział pięć zastępów straży pożarnej: OSP Gradzanowo, Radzanów i Strzegowo oraz po jednym zastępie JRG z Mławy i Żuromina. W momencie przyjazdu jednostek obiekt już był cały objęty pożarem. Działania straży polegały na gaszeniu płonącego obiektu i obronie stojącej obok szopy z inwentarzem żywym. W budynku spalonej stodoły składowane było zboże, słoma, siano oraz maszyny rolnicze. Wstępnie straty oszacowano na 50 tys. zł, wartość uratowanego mienia na 120 tys. zł. Przyczyny pożaru ustala policja – podaje oficer dyżurny PSP Mława.

red.

fot. OSP Strzegowo

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz