Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

Policja zatrzymała trzech nietrzeźwych kierowców


Sylwester i Nowy Rok to dobra okazja do spotkania ze znajomymi i wypicia tradycyjnej lampki szampana. Nie usprawiedliwia to jednak tych, którzy wypili coś więcej niż tylko sylwestrowe bąbelki i siadają potem za kierownicą pojazdu. W ostatni weekend 2016 roku policja zatrzymała trzech nietrzeźwych kierowców w tym jednego spoza naszego powiatu.

– 31 grudnia o godz. 22:40 w Mławie na ul. Warszawskiej mieszkaniec powiatu mławskiego Sławomir Ś. lat 50, kierował samochodem marki Fiat Siena, będąc w stanie nietrzeźwości ( ponad 0,80 promila alkoholu);

1 stycznia o godz. 6:15 w Mławie na ul. Brackiej dwudziestodwuletni mieszkaniec Torunia  Aleksy O. kierował samochodem marki  Renault, będąc w stanie nietrzeźwości ( ponad 1 promil alkoholu)

1 stycznia o godz. 20:26 w Ratowie, gm. Radzanów  mieszkaniec powiatu mławskiego Marcin K. lat 32 kierował samochodem marki VW Golf, będąc w stanie nietrzeźwości ( ponad 1,5 promila alkoholu) – podaje Aneta Prusik KPP Mława.

oprac. JK

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz