Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

Autem staranowali drzwi sklepu – ukradli telewizory i laptopy


Trwają czynności mławskiej policji w sprawie włamania do sklepu rtv-agd  w Mławie. Sprawcy wjechali do sklepu taranując drzwi samochodem dostawczym. Ukradli telewizory i laptopy.  Następnie staranowali radiowóz interweniującego patrolu. Policjanci odzyskali skradziony towar. Trwają poszukiwania sprawców.

Do zdarzenia doszło 31 grudnia o godz. 4:30  przy Al. Piłsudskiego w Mławie. Jak wynika z ustaleń, 6 zamaskowanych sprawców, poruszających się samochodem dostawczym  marki Ford Transit, staranowało drzwi sklepu ze sprzętem  rtv-agd  i ukradło 6 telewizorów oraz 35 laptopów. Podczas ucieczki zderzyli się z radiowozem interweniującego patrolu. Policjanci odzyskali  sprzęt oraz forda transita, którego skradziono z terenu woj. warmińsko- mazurskiego tej samej nocy. Trwają poszukiwania sprawców.

Policyjny radiowóz został poważnie uszkodzony, policjanci nie odnieśli obrażeń. Na miejscu zdarzenia zabezpieczono ślady. Policja poszukuje sprawców.

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapoznaj się ze szczegółami TUTAJ