Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Nowa nwestycja Osiedle Kameralne Mława GSM Investment
Logo
Inkubator Mława szkolenia

ХХХVI Międzynarodowy Turniej Warcabowy „Złota Warcaba”


Sympatyków warcabów zapraszamy na  ХХХVI Międzynarodowy Turniej Warcabowy „Złota Warcaba”. Rozgrywany będzie w dniach 4 – 8 stycznia tego roku w  w Mławie.  

Słoneczne ogrody Mława

Celami turnieju jest promocja gry w warcaby wśród młodzieży szkolnej w wieku do 16 lat, wzmocnienie przyjaznych stosunków między młodymi warcabistami  z różnych krajów i sportowa  rywalizacja  młodych warcabistów.

Sędzia główny zawodów – Ivan Ilnicki Ukraina
Kalendarz zawodów
4 stycznia turniej w blitz 17.30 S.P. nr.7 Mława ul. Ordona 14
5 stycznia 08:30-15.00 Rundy I-II MDK Mława ul. Stary Rynek 13
6 stycznia 08:30-15.00 III- IV runda MDK. 15:30 turniej piłki nożnej oraz sztafeta warcabowa MHS Al. marsz. J. Piłsudskiego 33a
07 stycznia – 08:30 -15.00 V-VI runda MDK. 20:00 małe gry sportowe Pływalnia Kryta  MOSiR Mikołaja Kopernika 38
08 stycznia – 08:10 VII-IX- runda, 17:00 Uroczyste zamknięcie turnieju. MDK

red.

 

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500