Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

Pożar sklepu meblowego na Brukowej


Wczoraj wieczorem trzy zastępy straży pożarnej gasiły pożar dachu sklepu meblowego na ulicy Brukowej.

– Zgłoszenie o pożarze otrzymaliśmy 29 grudnia o godzinie 17:45. Do działań ratowniczo – gaśniczych zadysponowane zostały trzy zastępy JRG, w tym jeden zastęp w wozie z podnośnikiem hydraulicznym.  Na miejscu zdarzenia okazało się, że zapaliła się drewniana konstrukcja dachu w pobliżu komina. Działania straży polegały na wygaszeniu pieca grzewczego, wejściu na dach i podania prądu wody w natarciu w celu ugaszenia pożaru. Dogaszanie pożaru wymagało rozebrania części konstrukcji dachowej przy użyciu pilarki spalinowej. Strażacy usunęli również zadymienie uratowanych pomieszczeń. Nie było osób poszkodowanych na skutek pożaru.  Na miejscu zdarzenia obecny był też patrol policji – podaje oficer dyżurny PSP Mława.

red.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz