Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

Silny wiatr łamie drzewa i odrywa gałęzie


Święta Bożego Narodzenia dla straży pożarnej minęły dość spokojnie. Dopiero drugiego dnia w godzinach popołudniowych i wieczornych silny wiatr spowodował konieczność wyjazdu strażaków do kilkunastu zdarzeń.

– W dziewięciu przypadkach wyjeżdżaliśmy do zdarzeń związanych z oderwanymi konarami drzew. W miejscowości Uniszki Cegielnia na skutek zerwania przez silny wiatr linii energetycznej doszło do pożaru,w którym  spaleniu uległy trzy sosny. Wiatr zerwał też dach na budynku gospodarczym w miejscowości Sławogóra Stara – informuje bryg. Marek Augustynowicz rzecznik prasowy PSP w Mławie.

red.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz