Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
fiołek alpejski kącik kreatywny codziennik inspiruje
Logo

Święty Mikołaj już rozdaje prezenty


Święty Mikołaj dotarł już do Mławy. Na pewno pojawił się na spotkaniu choinkowym, zorganizowanym przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Mławie w Klubie Aktywności Społecznej.  

Młodzi artyści uczestniczący w pozalekcyjnych zajęciach opiekuńczo-wychowawczych prowadzonych w Zespole Placówek Oświatowych nr 2 w Mławie przedstawili przedstawienie artystyczne wprowadzające wszystkich uczestników w nastrój Świąt Bożego Narodzenia.

Do mławian trafiło 55 paczek dla dzieci, przygotowanych ze środków własnych miasta. Święty Mikołaj rozdawał także pluszaki. Nie zabrakło słodkiego poczęstunku dla dzieci i rodziców.

źródło: MOPS Mława

oprac. red

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz