Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
szkolenia mława koparki oskar inkubator
Logo

SP nr 7. W podziękowaniu za Szlachetną Paczkę


Jak co  roku Szkoła Podstawowa nr 7 uczestniczyła w akcji Szlachetna Paczka. Placówka ufundowała aż cztery paczki dla potrzebujących rodzin. Było to możliwe dzięki włączeniu do wspólnej zbiórki nie tylko uczniów, ale również ich rodziców oraz przedsiębiorców i służb mundurowych.

W podziękowaniu za pomoc udzieloną przy fundowaniu paczek 19 grudnia w szkolnej sali specjalnie dla darczyńców dzieci wraz z  nauczycielkami Anną Szymańską, Martą Włodarską, Jolantą Tyl oraz Martą Barioni przygotowały specjalny program wigilijny. Dzieci w anielskich strojach specjalnie z tej okazji przygotowały świąteczne wierszyki i piosenki, ale również pokaz tańca w rożnych układach choreograficznych a nawet mini koncert na flecie oraz instrumentach perkusyjnych pod batutą anielskiego dyrygenta.

Osobom i firmom wspierającym akcję podziękowała  Elżbieta Bieńkowska Dyrektor Zespołu Placówek Oświatowych nr 3. Potem był czas na podzielenie się opłatkiem , wzajemne życzenia, wspólne kolędowanie i rozmowy.

Akcję wsparły Trans – Serwis Pani Teresy Bukowskiej, Poziomka, Komez, Zakłady Mięsne Netter, Aquapol, Piekarnia Szczepkowscy, Firma Budowlano – Drogowa Mieczyk, Firma Przewozowa Fabisiak, Państwowa Straż Pożarna, Komenda Powiatowa Policji, Pani Maria Koźlakiewicz.

JK

« 1 z 3 »
Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz