Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

Przed przystankiem MKM trzeba kucnąć


W sposób dość wyjątkowy został zamontowany jeden z „czerwonych lizaków” MKM na ulicy Sienkiewicza. Trudno powiedzieć czy ma tak krótką nóżkę, czy tak głęboko został wpuszczony w grunt, że odczytanie na nim rozkładu jazdy, czy oglądanie mapki z trasą autobusu nie sprawi trudności jedynie osobom naprawdę bardzo niskim. Osoby wyższe naprawdę muszą się mocno schylić lub przykucnąć.

Taki właśnie sygnał otrzymaliśmy od jednego z czytelników, który często wsiada na tym przystanku do autobusów MKM. Nie jest to jedyny przypadek, nazwijmy to oględnie – niefortunnego usytuowania tablicy przystanku MKM. W ubiegłym roku pisaliśmy o sytuacji, gdy „lizak” stał centralnie w środku chodnika na ulicy Batalionów Chłopskich. Wówczas jednak miasto przesunęło znak za chodnik, tak, że obecnie nic nie utrudnia pieszym ruchu. Może i tu coś uda się poprawić?

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapoznaj się ze szczegółami TUTAJ