Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Tomasz Gralewicz Jerzy Rakowski kandydat do Rady Powiatu Mławskiego wybory samorządowe 2018
Logo
meblolux

Przed przystankiem MKM trzeba kucnąć


W sposób dość wyjątkowy został zamontowany jeden z „czerwonych lizaków” MKM na ulicy Sienkiewicza. Trudno powiedzieć czy ma tak krótką nóżkę, czy tak głęboko został wpuszczony w grunt, że odczytanie na nim rozkładu jazdy, czy oglądanie mapki z trasą autobusu nie sprawi trudności jedynie osobom naprawdę bardzo niskim. Osoby wyższe naprawdę muszą się mocno schylić lub przykucnąć.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Taki właśnie sygnał otrzymaliśmy od jednego z czytelników, który często wsiada na tym przystanku do autobusów MKM. Nie jest to jedyny przypadek, nazwijmy to oględnie – niefortunnego usytuowania tablicy przystanku MKM. W ubiegłym roku pisaliśmy o sytuacji, gdy „lizak” stał centralnie w środku chodnika na ulicy Batalionów Chłopskich. Wówczas jednak miasto przesunęło znak za chodnik, tak, że obecnie nic nie utrudnia pieszym ruchu. Może i tu coś uda się poprawić?

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

4
KOMENTARZE

1500
....

Klekajcie Mlawianie przed „Darmowa” Komunikacja Mlawska.
Wasz zlotousty bohater pewnie mial to w zamysle

Raksa

Osoby, które umieściły rozkład jazdy na wysokości chodnika, kierowały zapewne się tym, żeby mogły skorzystać z takiej informacji koty i psy. Żeby go mogli przeczytać ludzie, muszą uklęknąć, a może właśnie o to chodziło?

Jarząbek

Na OKM przy pawilonach jest to samo – widocznie te rozkłady MKM są tylko dla dzieci i dla staruszków o lasce.
Dlaczego na OKM przy kościele nie ma w ogóle żadnego zadaszenia przy przystanku, tylko trzeba moknąć w czasie deszczu? Bardzo dużo osób korzysta z tego przystanku, a schować się przed opadami i wiatrem nie ma gdzie. Czy OKM tak jak Wólka jest dla miasta kulą u nogi?

Z R ..

Ludeczkowie pisaliscie na forum ze chcecie czerwone wiec urzedniko-radni wpadli w popłoch i zadecydowali montować gawiedzi montować za ich dudki i niech nam hymny pochwalne piszą a ze byle jak. Szczegolow sie czepiacie. Sa jeszcze takie ktore chodnik blokują i nikomu nie przeszkadza Przyjdzie nowy rok bedzie nowy budrzet wyłożyć sie pare zlotych z waszej o przepraszam naszej kaski i sie poprawi .Wy bedziecie zadowoleni bo bedzie dobrze urzedniko -radni bo sukces i firma montujaca bo….
A powaznie to jest ktos kto z urzędniko-radnych to odbierał?