Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

Ochotnicze Straże Pożarne RP. Tradycyjnie – nowocześni


W środę, 14 grudnia 2016 r. obradował IV Zjazd Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP. Jednym z głównych jego celów było podsumowanie mijającej kadencji władz oddziału oraz wybór nowego zarządu. Prezesem Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP na kolejną, czwartą już kadencję został wybrany dh Włodzimierz Wojnarowski.   

Obrady rozpoczął hymn państwowy i minuta ciszy w hołdzie pamięci zmarłych strażaków.

Ustępujący prezes dh Włodzimierz Wojnarowski przedstawił sprawozdanie z działalności Zarządu za lata 2011-2016, omawiając zarówno dokonania jak i problemy dotyczące działalności zwiąku w tym okresie. Zgodnie z procedurą przewodniczący komisji rewizyjnej  dh Kazimierz Ludwiński, również odczytał sprawozdanie z działania tej komisji.

W dalszej części obrad  st. bryg. Jarosław Kuciński – Komendant Powiatowy PSP w Mławie, przedstawił informację o współpracy z jednostkami OSP z ternu powiatu mławskiego w okresie ostatnich pięciu lat.

Najważniejszym punktem obrad był wybór prezesa powiatowego oddziału OSP. Jako jedyny kandydat zgłoszony został dh Włodzimierz Wojnarowski. Delegaci jednogłośnie powierzyli mu sprawowanie tej funkcji przez kolejną kadencję. Wiceprezesami zostali st. bryg. Jarosław Kuciński oraz dh Sławomir Kowalewski, sekretarzem został ponownie dh Franciszek Siemianowski, skarbnikiem dh Jacek Świderski.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapoznaj się ze szczegółami TUTAJ