Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Szkolenia Inkubator Mława profesjonalny opiekun
Pumpjack Party Game Google Play
Logo

Świąteczny koncert charytatywny dla Igi


Dyrektor Zespołu Placówek Oświatowych nr 2 w Mławie, nauczyciele, uczniowie, rodzice i pracownicy  mają zaszczyt zaprosić na koncert charytatywny „Dla Igi”, który odbędzie się w naszej placówce w dniu 16 grudnia 2016 r. o godzinie 18.00.

Przed koncertem zachęcamy do zakupu ozdób świątecznych wykonanych przez naszych uczniów i przedszkolaków przy pomocy rodziców. Cały dochód z kiermaszu i koncertu przeznaczamy na pomoc dla Igi Rudnickiej, którą od dwóch lat wspieramy w walce z ciężką chorobą. Z całego serca życzymy jej powrotu do zdrowia.    Bądźmy w tym dniu aniołami, wesprzyjmy Igę. Poczujmy radość z pomagania.

źródło: ZPO nr 2

Pin It
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

Skomentuj

Portal codziennikmlawski.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Prosimy jednak o zachowanie kultury i nie używanie słów powszechnie uważanych za wulgarne i obraźliwe.
Nie upowszechniamy Twojego adresu e-mail.