Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

Mława. Spotkanie z wiceminister rolnictwa Ewą Lech


Serdecznie zapraszamy osoby zainteresowane na spotkanie z Wiceminister Rolnictwa i Rozwoju Wsi dr Ewą Lech i  przedstawicielami Ministerstwa Środowiska.

Spotkanie odbędzie się dnia 19 grudnia 2016 roku o godzinie 11.00 w Starostwie Powiatowym w Mławie przy ulicy Reymonta 6.

Organizatorem tego spotkania jest Poseł na Sejm RP Anna Ewa Cicholska.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

18 - liczba komentarzy w artykule "Mława. Spotkanie z wiceminister rolnictwa Ewą Lech"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Z daleka
Gość

Panie Krzysztofie, nie przejmuje się Pan tymi ciętymi komentarzami. Pomaga Pan ludziom- to fakt. Myślę, że ludzie, którym Pan pomaga, mogą to potwierdzić. Zresztą, jestem tą jedną z tych osób, które Panu zawdzieczają wiele. Nawet najlepsi przyjaciele nie udzielili mi pomocy. Pan jako obcy wyciągnął do mnie pomocną dłoń, i stanął w mojej obronie. I Pana pomoc przyniosła zamierzony efekt.

Koniec Bruździaka
Gość

Przestań Pan bruździć i stawać w obornie przedsiębiorców ( z tego zawsze kaska) zacznij pomagać ludziom a nie swojemu portfelowi

Krzysztof Bruździak
Gość

A swoją drogą to majstersztyk by w jednym słowie bruździć zawrzeć aż około 100 synonimów świadczących jednoznacznie negatywnie o mojej osobie.No ale trudno . Ktoś mógłby powiedzieć,że każdy sądzi według siebie. Ja tak nie powiem choć trochę przykro,że jak widać lubi Pan komuś zaglądać do czyjegoś portfela.Ja przynajmniej nie mam absolutnie takiego zamiaru wobec Pana osoby, Pana Kolegów i innych osób, a wręcz cieszą mnie sukcesy biznesowe i finansowego osiągane własną pracą i zdolnościami. Piszę to bez żadnej zawiści i podtekstów.

Krzysztof Bruździak
Gość

Każdy ma prawo by walczyć o swoje konstytucyjne i obywatelskie prawa podobnie jak to czynią społeczności mające inne uzasadnione obawy przed budową wielkoprzemysłowych ferm gdyż to jest przemysł a nie rolnictwo chronione konstytucyjnie czego od dawna nie mogą dostrzec inni łącznie z ustawodawcą.Ludzie są w większości pozostawieni samym sobie bez pomocy,zastraszani zaś działacze ze stowarzyszeń są przesłuchiwani na okoliczność kierowania gróźb karalnych pod adresem inwestorów łącznie z pobieraniem odcisków palców i DNA czyli traktowani jak przestępcy.

Krzysztof Bruździak
Gość
Proponuję żeby Pan ponownie przeczytał swój tekst i się nad nim trochę zastanowił i nie dokonywał zbyt pochopnych osądów mogących ośmieszać i dyskredytować. Jest akurat odwrotnie niż Pan to opisuje.Jeżeli ma Pan jakieś na to dowody to proszę złożyć donos do odpowiednich służb tak jak w przeszłości już kilka razy zrobili to inni łącznie z poważnymi urzędami. Strzał kulą w płot z tą insynuacją obrony przedsiębiorców i braku pomocy ludziom gdyż jest akurat odwrotnie. Gdybym miał z tego kaskę na pewno bym dużo więcej i skuteczniej zrobił wiele rzeczy a obecnie staram się pomagać innym w miarę posiadanych skromnych możliwości.… Czytaj więcej »
Krzysztof Bruździak
Gość
W uzupełnieniu informacji i do wiadomości osób dających ciągle minusa przy moich wpisach pragnę polecić zaproszenie Pani Poseł na Sejm RP Anny Ewy Cicholskiej jakie ukazało się na stronie Starostwa Powiatowego w Mławie w sprawie ferm drobiu i trzody chlewnej informujące,że na spotkaniu omawiane będą sprawy bieżące dotyczące ferm drobiu i trzody chlewnej.Odnotować także należy,że jeden z portali mławskich umieszczając krótką notkę informacyjną o spotkaniu już podał nie wiadomo z jakich źródeł,że swoją obecność zapowiadają także przeciwnicy ekspansji kurzych ferm co zbyt pochopnie może sugerować konfrontacyjny charakter spotkania mającego być jak należy sądzić okazją do zaprezentowania wzajemnych stanowisk w tych… Czytaj więcej »
Krzysztof Bruździak
Gość
Do kompetencji Pana Wiceministra Środowiska Środowiska należy wydawanie postanowień i decyzji administracyjnych w prowadzonych postępowaniach oraz uczestnictwo w posiedzeniach Sejmu i Senatu oraz ich komisji.Mamy więc okazję do zaprezentowania swoich stanowisk i spraw i należy z tego bezwzględnie skorzystać by to zasygnalizować oczekując na podjęcie działań w tym zakresie i doceniając sam fakt zorganizowania spotkania. Oczywiście ktoś może określić to co piszę wypocinami ale chyba nie wypada gdyż są to informacje w większości pozyskane i sporządzane na podstawie tekstów z oficjalnych stron Ministerstwa Środowiska i trochę nie wypada ich tak określać.Moją intencją było tylko przybliżenie tematyki spotkania i nie widzę… Czytaj więcej »
Krzysztof Bruździak
Gość

Wracając do tematu samego spotkania to raczej należy pomyśleć nad przygotowaniem spraw i pytań do zaprezentowania mającym przybyć na spotkanie ważnym gościom. Według ostatnich informacji obecny ma być Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Środowiska, Główny
Konserwator Przyrody Pan Andrzej Szweda-Lewandowski tworzący w przeszłości sieć obszarów Natura 2000 i planów ochrony przyrody,w tym lasów. Obecnie nadzoruje pracę Departamentu Ochrony Przyrody i Departamentu Prawnego wykonując jednocześnie kompetencje samego Ministra Środowiska wobec Generalnego Dyrektora Ochrony Środowiska,któremu podlegają Regionalni Dyrektorzy Ochrony Środowiska oceniający przedkładane przez inwestorów raporty środowiskowe i wydający wiążące wójtów i SKO uzgodnienia projektów decyzji środowiskowych będących najważniejszym dokumentem do budowy ferm hodowlanych.

wpDiscuz