Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Patryk Fabisiak kandydat do Rady Miasta Jolanta Karpińska kandydatka do Rady Powiatu Mławskiego wybory samorządowe 2018
Logo
meblolux

Warsztaty wykonywania ozdób choinkowych w MZZ


Jak co roku

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Jak co roku Muzeum Ziemi Zawkrzeńskiej prowadzi warsztaty, na których dzieci i młodzież mogą wykonywać świąteczne ozdoby.

Jeszcze tylko do końca tego tygodnia Muzeum Ziemi Zawkrzeńskiej zaprasza dzieci na warsztaty wykonywania ozdób choinkowych ze słomy, bibuły i opłatka. Zachęcamy z możliwości skorzystania wykonania niecodziennych bożonarodzeniowych dekoracji. Rezerwacja pod numerem telefonu 236543348.

źródło:MZZ Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500