Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Szkolenia Inkubator Mława profesjonalny opiekun
Pumpjack Party Game Google Play
Logo

Świąteczne podziękowanie za współpracę z Ośrodkiem Szkolno Wychowawczym


9 grudnia Miejska Biblioteka Publiczna zaprosiła na świąteczne spotkanie młodzież z Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Mławie. To spotkanie to podziękowanie za całoroczną współpracę tej placówki z biblioteką miejską.

Ostatnie tegoroczne spotkanie młodzieży niepełnosprawnej z biblioteką przypadło w okresie przedświątecznym. Taki więc charakter tego spotkania został zachowany i podkreślony okolicznościową dekoracją sali i bożonarodzeniowym klimatem. Klimat ten stworzyły przede wszystkim występy artystyczne, gdzie w mini recitalu kolęd i pastorałek wystąpiła Natalia Siwiec – uczennica Społecznego Gimnazjum „Wyspianum” wraz ze swoją mamą profesorką Państwowej Szkoły Muzycznej w Mławie.

Tak jak przystało na bibliotekę, nie obyło się bez odczytania bajki. Nie zabrakło oczywiście również wizyty Świętego Mikołaja, który wraz ze Śnieżynką wszystkim uczestnikom spotkania podarował okolicznościowe upominki. Młodzież z Ośrodka przygotowała niespodziankę i wręczyła na ręce pani dyrektor Marii Świtoń wykonane własnoręcznie prace. Potem przyszła już pora na słodki poczęstunek, którym zakończyło się wspólne świętowanie.

JK

Pin It
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "Świąteczne podziękowanie za współpracę z Ośrodkiem Szkolno Wychowawczym"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Ktoś...
Gość

Znów biblioteka, a nie MDK
Gratulacje dla organizatorek 🙂

wpDiscuz