Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Szkolenia Inkubator Mława Oskar kursy
Pumpjack Party Game Google Play
Logo

Tylko Joker nie stracił punktów. Popis braci Krystkiewiczów


Przed trzecią kolejką trzy zespoły mogły się pochwalić kompletem punktów.  Po czwartkowych meczach ta liczba zmalała do jednego. Trzecie zwycięstwo z rzędu odnotowali tylko reprezentanci Jokera.

Premierowe straty w sezonie ponieśli zawodnicy Nettera i Marco. Pierwsi długo prowadzili z Fantazją,  po tym jak celnym strzałem popisał się Bartosz Wiśniewski. Rywale odpowiedzieli skutecznie dwie minuty przed końcem – Artur Wałowski przymierzył precyzyjnie z dystansu.

Marco przegrał ze Spartą, ale na początku drugiej połowy objął nawet prowadzenie. Jednak nie zdołał dowieźć skromnej przewagi do końca. Dawid Tadrzak skapitulował po uderzeniu Daniela Kaczerskiego. Dla Sparty to pierwsza punktowa zdobycz w bieżących rozgrywkach.

W poprzedniej odsłonie ligi Tomasz Maciejewski reprezentował barwy Zielonego Miasta. Teraz zasilił Straż Pożarną, w szeregach której okazał się bohaterem rywalizacji ze swoją dawną ekipą.  Wpisał się na listę strzelców dwukrotnie, konkurenci odpowiedzieli tylko raz, za sprawą Michała Smolińskiego.

W pozostałych spotkaniach przewaga jednej z ekip nie podlegała żadnej dyskusji. Oldboye nie dali żadnych EU LGC Mława, natomiast Joker wprost rozstrzelał Easy Net. Cieszył się aż z czternastu trafień, z czego dziewięć zapisali na swoje konto bracia Zbigniew i Jarosław Krystkiewiczowie.

Do czwartej kolejki dojdzie w czwartek 15 grudnia. Oto zestaw par: Easy Net – EU LGC, Netter – Straż Pożarna, Joker – Marco, Zielone Miasto – Sparta i Oldboy – Fantazja.

 III kolejka: Fantazja – Netter 1:1 (A. Wałowski – B. Wiśniewski), Sparta – Marco 2:2 (R. Nieznański, D. Kaczerski – K. Stępka, K. Gorzechowski), Straż Pożarna – Zielone Miasto 2:1 (T. Maciejewski 2 – M. Smoliński),  EU LGC – Oldboy 0:5 (M. Walczak, J. Szmyt 2, K. Butryn, M. Rogalski), Easy Net – Joker 3:14 (A. Niewczas 3 – Z. Krystkiewicz 5,. J. Krystkiewicz 4, D. Barciński 2, M. Kacprzak, J. Rykowski, S. Grablewski)

 

Klasyfikacja strzelców: 10 – Zbigniew Krystkiewicz (Joker), 5 – Dawid Barciński (Joker), Jarosław Szmyt (Oldboye), 4 – Tomasz Maciejewski (Straż Pożarna), Jarosław Krystkiewicz (Joker)

RS

Pin It
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

Skomentuj

Portal codziennikmlawski.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Prosimy jednak o zachowanie kultury i nie używanie słów powszechnie uważanych za wulgarne i obraźliwe.
Nie upowszechniamy Twojego adresu e-mail.