Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
szkolenia mława koparki oskar inkubator
Logo

Stypendia dla dwójki naszych gimnazjalistów


Oskar Karwiński i Gabriela Goschorska to uczniowie Gimnazjum nr 2 w Mławie, którzy w tym roku szkolnym otrzymali stypendium w ramach programu „Inwestycja w region – inwestycja w młodzież”, adresowanego do uzdolnionych gimnazjalistów w regionie ciechanowsko – mławskim.

cdziennik_inspiruje

W czwartek, 24 listopada 2016r., w siedzibie firmy Cedrob S.A. w Ujazdówku k/ Ciechanowa odbył się II etap konkursu przeprowadzonego w ramach programu stypendialnego „Inwestycja w region – inwestycja w młodzież” połączonego z wręczeniem nagród. Program stypendialny skierowany był do uzdolnionej młodzieży ze szkół gimnazjalnych z Mławy i Ciechanowa. Kandydaci składali formalne wnioski w których opisywali swoje zainteresowania, pasje, przedstawiali sukcesy i zdobyte nagrody. W finale zadaniem uczniów było przygotowanie prezentacji multimedialnej, a następnie przedstawienie jej przed komisją konkursową wraz z opisem rozwoju swoich zainteresowań.

Nasze gimnazjum reprezentowało sześcioro uczniów w kategoriach: sport – Gabriela Goschorska z klasy I e, nauki humanistyczne – Oskar Karwiński z klasy II d, nauki przyrodnicze – Daniel Jędrzejewski z klasy I b, nauki ścisłe – Julia Szczechowicz z klasy I e i Maciej Szpakut z klasy I b oraz kultura – Natalia Pośpiech z klasy I e.

Stypendium otrzymali: Oskar Karwiński z klasy II d, który wykazał się ogromną wiedzą historyczną i kompetencjami z języka angielskiego oraz Gabriela Goschorska z klasy Ie, która pochwaliła się sukcesami sportowymi.

Oboje stypendyści przez 12 miesięcy, w czasie roku szkolnego 2016/2017 i w czasie wakacji, będą otrzymywać  stypendium edukacyjne o łącznej wysokości 3 600 PLN.

źródło: Gimnazjum nr 2

oprac. JK

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "Stypendia dla dwójki naszych gimnazjalistów"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
LLL
Gość

BRAWOP OSKAR JESTES MMOJIM IDOLEEM!11!!!!!

wpDiscuz