Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Szkolenia Inkubator Mława profesjonalny opiekun
Pumpjack Party Game Google Play
Logo

Spłonęło koło naczepy ciężarówki


– Zgłoszenie o pożarze koła samochodu ciężarowego – cysterny na Drodze Krajowej nr 7 w okolicy Kuklina otrzymaliśmy 12 grudnia o godzinie 7:10.

Do działań ratowniczo-gaśniczych zadysponowany został zastęp JRG Mława oraz OSP Wieczfnia Kościelna. Na miejscu okazało się, że jedno z kół tylnej osi naczepy odpadło od pojazdu i zapaliło się. Działania straży polegały na ugaszeniu pożaru prądem wody. Osób poszkodowanych w tym zdarzeniu nie było. Na miejscu zdarzenia obecny był patrol policji – podaje oficer dyżurny PSP Mława.

red.

Pin It
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

1 Komentarz

  1. jarek 13/12/2016 o 23:12

    Ale urwał !!!

Skomentuj

Portal codziennikmlawski.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Prosimy jednak o zachowanie kultury i nie używanie słów powszechnie uważanych za wulgarne i obraźliwe.
Nie upowszechniamy Twojego adresu e-mail.