Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

Iluminowane ozdoby – Mikołaj i bombka już stoją koło ratusza


Mława przywita nadchodzące Święta Bożego Narodzenia dwoma dodatkowymi iluminowanymi ozdobami świątecznymi – Mikołajem i bombką. Ozdoby wczoraj w godzinach wieczornych zostały ustawione przy ratuszu. Mikołaj znalazł swoje miejsce koło miejskiej choinki vis-a-vis Miejskiego Domu Kultury, bombka zaś ustawiona jest na skwerku przy pomniku św. Wojciecha.

Ile kosztowały nowe obiekty dokładnie nie wiadomo, radni miejscy na ostatniej sesji zwiększyli budżet MDK o 55 tys. zł z przeznaczeniem właśnie na zakup tych ozdób oraz organizację gali mecenatu kultury. Miejmy nadzieję, że ozdoby spodobają się tym starszym i tym młodszym mieszkańcom miasta.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapoznaj się ze szczegółami TUTAJ