Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Kolorowa malwa z papieru Codziennik inspiruje tutorial
Pumpjack Party Game Google Play
Logo

Ukradziony ciągnik siodłowy spłonął w lesie


Trwają czynności mławskiej policji w sprawie kradzieży i spalenia ciągnika siodłowego przez nieznanego  sprawcę. Ciągnik został skradziony z parkingu jednej z mławskich hurtowni.

Do zdarzenia doszło w nocy z 10 na 11 grudnia  na ul. Napoleońskiej w Mławie. Złodziej włamał się na teren  parkingu hurtowni i ukradł stojący tam ciągnik siodłowy marki Scania. Następnie wjechał ciągnikiem na leśną drogę w pobliżu ul. Studzieniec w Mławie i podpalił pojazd. Postępowanie prowadzi KPP w Mławie.

źródło: KPP Mława

Pin It
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

1 Komentarz

  1. Jarząbek 12/12/2016 o 13:46

    Su…kot, pewnie do domu chciał podjechać, bo za daleko miał, ale czemu spalił – n o, nienormalny

Skomentuj

Portal codziennikmlawski.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Prosimy jednak o zachowanie kultury i nie używanie słów powszechnie uważanych za wulgarne i obraźliwe.
Nie upowszechniamy Twojego adresu e-mail.