Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

Mistrz znowu przegrał, De Luxe na czele


Siatkarze De Luxe Team nie zwalniają tempa w rozgrywkach Powiatowej Ligi Amatorów Siatkówki. Odnieśli już trzy zwycięstwa z rzędu. Tym razem odprawili z kwitkiem obrońców tytułu z żuromińskiego Dre-Maru.

Mistrz spisuje się słabo na starcie nowych rozgrywek. W swoim pierwszym meczu musiał uznać wyższość konkurentów z Trójki, a teraz przydarzyła mu się kolejna wpadka.

Rywalizacja z liderem zaczęła się obiecująco dla żurominian, w pierwszej partii triumfowali 25:20. Jednak na tym skończyła się przewaga Dre-Maru. W trzech kolejnych odsłonach konkurenci okazali się skuteczniejsi. Sięgnęli po komplet punktów, dzięki czemu zostali samodzielnym przodownikiem zmagań (Trójka pauzowała).

Z pierwszej wygranej w sezonie cieszyli się reprezentanci Technokabla. Swoją wyższość nad debiutantami z Kozłowa wykazali dopiero w tie-breaku. Trzecią porażkę z rzędu zanotował Transmik. Tym razem podopieczni Zbigniewa Markiewicza ulegli przeciwnikom z TS Relaks.

Czwarta seria została zaplanowana na środę 21 grudnia. Wolne będzie miał Transmik, natomiast w pozostałych meczach Trójka zmierzy się z De Luxe Team, Dre Mar z Kurierem Ekspresem Kozłowo, a Technokabel z TS Relaks.

 III kolejka (7 grudnia): TS Relaks – Transmik 3:0 (20, 16, 24), Kozłowo – Technokabel 2:3 (-24, 16, -13, 22, -7), De Luxe – Dre Mar 3:1 (-20, 19, 21, 23), Trójka – pauza

RS

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz