Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Szkolenia Inkubator Mława profesjonalny opiekun
Pumpjack Party Game Google Play
Logo

Mikołaj zawitał do szkoły w Szydłowie


slider-szydlowoBiały śnieżek, biały – grudniowy.

Piękny poranek – 6 grudnia – Mikołajowy.

Wszyscy niecierpliwie oczekujemy zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. Jak co roku ,w klasach i na korytarzach pojawiły się choinki, dekoracje świąteczne.

Zgodnie z tradycją do naszej szkoły w dniu 6 grudnia zawitał Święty Mikołaj, który jak co roku, z samego rana, z uśmiechem na twarzy  , serdecznie witał przed szkołą dzieci, dorosłych i częstował cukierkiem.  Następnie odwiedził sale lekcyjne, spotkał się z przedszkolakami i społecznością szkolną.

Był to dzień pełen radości i uśmiechów, teraz już wszyscy oczekują upragnionych świąt Bożego Narodzenia.

źródło: ZS w Szydłowie

Pin It
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

Skomentuj

Portal codziennikmlawski.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Prosimy jednak o zachowanie kultury i nie używanie słów powszechnie uważanych za wulgarne i obraźliwe.
Nie upowszechniamy Twojego adresu e-mail.