Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

Filharmonia w nowej odsłonie. Jazz powraca do cyklu „Spotkań z muzyką”


filharmonia_plakat_grudzien_jazzowe_fascynacjePo miesięcznej przerwie Miejski Dom Kultury zaprasza wszystkich mławskich melomanów na koncert „Jazzowe Fascynacje”. W repertuarze pojawią się zarówno polskie, jak i zagraniczne kompozycje głównych przedstawicieli muzyki, która zrodziła się za oceanem. Na wieczór w rytmach czarnych brzmień zapraszamy już 14 grudnia do sali Kina KOSMOS.

W programie pojawią się niepowtarzalne w swym brzmieniu aranżacje oraz oryginalne improwizacje największych hitów wpisujących się w ten gatunek muzyczny. Niewykluczone, że atmosfera koncertu dostarczy muzykom okazji do zorganizowania małego jam session. Liczymy, że ta różnorodność wynikająca z połączenia zachodnioafrykańskich rytmów i europejsko-amerykańskich melodii zachwyci słuchaczy gustujących w swingu, bluesie czy negro spirituals.

W koncercie wystąpią: wokalistka Aleksandra Nowak oraz trzech instrumentalistów. Band składający się z kontrabasisty, perkusisty, pianisty i obdarzonej niezwykłym głosem śpiewaczki z pewnością przeniesie publiczność w dzielnice Nowego Orleanu, porwie do tańca oraz pokaże swobodę twórczą, radość i żywiołowość wypływającą z tej muzyki. Serdecznie zapraszamy.

źródło: MDK Mława

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz