Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

Święty Mikołaj w Gimnazjum nr 2


imag08786 grudnia 2016 roku już po raz kolejny przybył do Gimnazjum nr 2 im. dra Józefa Ostaszewskiego Święty Mikołaj. Wszyscy zostaliśmy obdarowani słodkimi upominkami.Był to dobry znak, świadczący o tym, że przez cały rok zachowywaliśmy się wzorowo  i zasłużyliśmy na prezenty. 

Samorząd Uczniowski pomagał Mikołajowi rozdawać prezenty. Każdy liczył, że otrzyma słodki smakołyk. Niestety niektórzy musieli wykazać się pewnymi umiejętnościami np. zaśpiewać kolędę lub powiedzieć wierszyk aby otrzymać prezent. Bawiliśmy się wyśmienicie. Teraz już tylko zostały przygotowania do klasowych wigilii.

źródło: Gimnazjum nr 2

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz