Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Szkolenia Inkubator Mława Oskar kursy
Pumpjack Party Game Google Play
Logo

Święty Mikołaj w Gimnazjum nr 2


imag08786 grudnia 2016 roku już po raz kolejny przybył do Gimnazjum nr 2 im. dra Józefa Ostaszewskiego Święty Mikołaj. Wszyscy zostaliśmy obdarowani słodkimi upominkami.Był to dobry znak, świadczący o tym, że przez cały rok zachowywaliśmy się wzorowo  i zasłużyliśmy na prezenty. 

Samorząd Uczniowski pomagał Mikołajowi rozdawać prezenty. Każdy liczył, że otrzyma słodki smakołyk. Niestety niektórzy musieli wykazać się pewnymi umiejętnościami np. zaśpiewać kolędę lub powiedzieć wierszyk aby otrzymać prezent. Bawiliśmy się wyśmienicie. Teraz już tylko zostały przygotowania do klasowych wigilii.

źródło: Gimnazjum nr 2

Pin It
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

Skomentuj

Portal codziennikmlawski.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Prosimy jednak o zachowanie kultury i nie używanie słów powszechnie uważanych za wulgarne i obraźliwe.
Nie upowszechniamy Twojego adresu e-mail.